Umów się na wizytę w serwisie, zadzwoń (084) 686 46 37
anim 01
anim 02
felgi

Opony są jedynym miejscem kontaktu auta z drogą. Dlatego też bardzo ważnym jest, aby opona utrzymana była w dobrym stanie przez cały okres jej użytkowania. Od tego zależy bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

W przypadku wymiany opon należy bezwzględnie zwrócić uwagę na symbol prędkości a także indeks nośności, które nie mogą być niższe niż na ogumieniu oryginalnym. Należy okresowo kontrolować wyważenie kół (objawem nie wyważenia kół są drgania kierownicy), a także trzymać prawidłowe ciśnienie powietrza, zalecane przez producenta opon i samochodu. W Polsce zakazuje się eksploatować opon o różnej rzeźbie bieżnika na jednej osi samochodu oraz poniżej wskaźnika TWI tzn. poniżej 1.6 mm wysokości rzeźby bieżnika. UWAGA! W razie kontroli policyjnej narażamy się na mandat i utratę dowodu rejestracyjnego.

W razie wątpliwości czy Twoje opony nadają się do dalszej eksploatacji przyjedź do Nas. W naszym serwisie zweryfikujemy stan opon i w razie konieczności wymiany zaproponujemy najlepsze opony w Promocyjnych Cenach.

W ofercie posiadamy kilkanaście marek opon min.:

tanie opony

I wiele innych! Zapraszamy do naszego serwisu PREMIO BIELAK w Biłgoraju!

Zobacz również:

Opony

W Polsce zakazuje się eksploatacji opon o różnej rzeźbie bieżnika na jednej osi samochodu oraz poniżej 1.6 mm wysokości bieżnika. W razie kontroli policyjnej narażamy się na mandat i utratę dowodu rejestracyjnego. Sprawdź swoje opony w naszym serwisie!

czytaj więcej...

Serwis

Premio Opony Serwis oferuje szeroką gamę usług związanych z przeglądem i naprawą samochodu.

Odwiedź nasz serwis przy ulicy Bagiennej w Biłgoraju. Sam przekonasz się o wysokiej jakości naszych usług.

czytaj więcej...
Viking
Promocja Dunlop
Copyright (C) 1980-2010 PREMIO BIELAK. Designed by strony internetowe.