Umów się na wizytę w serwisie, zadzwoń (084) 686 46 37

Firma Serwis Opon-Wulkanizacja BIELAK jest firmą rodzinną. Korzenie sięgają 1979 roku, kiedy to Józef Bielak rozpoczął działalność związana z naprawą opon i dętek. Od 1994 roku jako pierwsi w Biłgoraju rozpoczęliśmy sprzedaż nowych opon głównie Dębicy i Stomil Olsztyn. W następnych latach firma dynamicznie się rozwijała co zaowocowało rozbudową firmy oraz wprowadzeniem nowych usług (komputerowe wyważanie i prostowanie felg aluminiowych). W 1999 roku został uruchomiony drugi serwis świadczący usługi w zakresie serwisu i wymiany opon Ciężarowych(TIR) wyposażony w nowoczesne maszyny i urządzenia. Dążąc do kompleksowej obsługi samochodów od 2007 roku wprowadziliśmy do naszej oferty serwis klimatyzacji, sprzedaż akumulatorów oraz od niedawna diagnostykę komputerową.

Od kilkunastu lat jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisem opon takich producentów jak Goodyear, Michelin, Continental, Pirelli. Jako firma stale podwyższająca jakość i profesjonalizm oraz rozszerzająca swoją ofertę o pełny serwis samochodowy, wstąpiliśmy również w szeregi serwisów europejskich PREMIO OPONY SERWIS.

Kierujemy się przede wszystkim doświadczeniem, profesjonalizmem wykonywanych usług, solidnością oraz szeroką wiedzą. Nasi pracownicy systematycznie uczestniczą w szkoleniach z zakresu szeroko pojętej mechaniki samochodowej, czego dowodem są liczne certyfikaty i dyplomy z ukończonych kursów.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

 
promocja - opony fulda
promocja - opony Goodyear
  • Promocje
  • Promocje
  • Promocje

Serwis

Premio Opony Serwis oferuje szeroką gamę usług związanych z przeglądem i naprawą samochodu.

Odwiedź nasz serwis przy ulicy Bagiennej w Biłgoraju. Sam przekonasz się o wysokiej jakości naszych usług.

czytaj więcej...

Statystyki

Użytkowników : 1
Artykułów : 12
Odsłon : 53248

Zobacz również

Portal motoryzacyjny
Samochody, nawigacje, cb radia, porady dla kierowców
Copyright (C) 1980-2010 PREMIO BIELAK. Designed by strony internetowe.